قالب وردپرس درنا توس

صفحه شخصی دکتر محمدحسین سیگاری

دکتر محمدحسین سیگاری، دکترای خود را در سال ۱۳۹۴ در رشته مهندسی کامپیوتر، گرایش هوش مصنوعی و رباتیک از دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران دریافت نمود. ایشان مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر به ترتیب از دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه فردوسی مشهد دریافت کرده و در تمام مقاطع تحصیلی دانشجوی برتر بوده است. زمینه پژوهشی تخصصی ایشان در تمام مقاطع تحصیلی در حوزه پردازش تصویر، بینایی ماشین، شناسایی الگو بوده است. ایشان در مقطع دکترا، بیشتر در حوزه بین رشته ای میان پردازش ویدیو، شناسایی الگو و علوم شناختی به فعالیت پرداخته است.

ایشان علاوه بر انجام پروژه ها و چاپ مقالات زیادی در حوزه رشته تخصصی خود، به تحقیقات و پروژه های کاربردی بین رشته ای نیز بسیار علاقه مند بوده و مقالاتی نیز در این زمینه با همکاری سایر متخصصین به چاپ رسانده است.

———————————————————————-

از بابت انجام وظیفه اجتماعی و علمی خود در برابر بحران جهانی اپیدمی ویروس کرونا، مجموعه داده مبتلایان، فوت شدگان و بهبود یافتگان کشورهای مختلف جهان از جمله ایران، به همراه برخی تحلیل های آماری در اختیار عموم قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر روی تصویر یا دکمه زیر کلیک نمایید.